روغن مایع 1 لیتری

چربیها نقش عمده و مهمی را در تغذیه و سلامتی انسانها ایفا می کنند و از منابع مهم تولید انرژی و حرارت بدن به شمار می آیند. متخصصین به این نتیجه رسیده اند که حدود 30% از کالری لازم بدن از چربیها تهیه می شود. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از بیماریهای شایع در اثر تغذیه ناسالم ایجاد می گردد، داشتن یک تغذیه سالم به عنوان یک راه پیشگیری برای کلیه امراض محسوب می گردد. شرکت توسعه کشت و صنعت گیاهان روغنی ایران کانولا با علم به فناوری جدید در تولید روغن خوراکی صد در صد خالص گیاهی مبادرت به تولید روغن درجه یک از دانه روغنی ایران کانولا کرده است ( که در حال حاضر بهترین دانه روغنی شناخته شده در سطح جهان می باشد که کلیه خواص دارویی، درمانی، غذایی را دارا بوده و پیوسته توسط مراکز معتبر پزشکی و تغذیه سالم توصیه می گردد. این روغن به دلیل داشتن مزایای بالا بهترین دارو برای امراض قلبی، سرطانهای پروستات و سینه، آرتریت، رماتیت، امراض گوارشی، ms، میگرن ، افسردگی، اختلالات حافظه، اختلالات بینایی، رماتیسم مفصلی می باشد.

مزایای روغن ایران کانولا

1- فاقد کلسترول و اسیدهای چرب اشباع
2- سرشار از اسیدهای چرب غیراشباع امگا 3 و 6
3- حاوی آنتی اکسیدان گیاهی
4- سرشاز از ویتامینهای E,A,K
5- با قابلیت جذب کم و استفاده مجدد
6- تحمل حرارت تا 232 سانتیگراد
7- موثر در رشد کودکان

نقش روغن ایران کانولا در درمان امراض قلبی و عروقیا

چربیهای رایج به دو دسته اسیدهای چرب اشباع و اسیدهای چرب غیر اشباع تقسیم می گردند:
چربیهای اشباع به تدریج موجب افزایش کلسترول و تصلب عروق و امراض قلبی می گردند و هر چه درصد این چربیها در روغن مصرفی کمتر باشد خطر ابتلا به امراض قلبی بیشتر کاهش می یابد، میزان اسیدهای چرب اشباع در روغن ایران کانولا کمتر از سایر روغنها بوده و در عوض میزان اسیدهای چرب غیر اشباع امگا 3 و 6 آن از سایر روغنها بیشتر می باشد، اسیدهای چرب غیر اشباع امگا 3 و 6 سسب می شوند کلسترول خون کاهش یافته در نتیجه از لخته شدن خون در شریانها و نیز از آرتروسکلروز جدار سرخرگها که سبب انسداد رگها و در نتیجه آن سکته می شود جلوگیری کرده و به حفظ و انعطاف پذیری رگها کمک می کند.

رفع اختلالات هاضمه و بیماریهای گوارشی با روغن ایران کانولا

در تمامی مواردی که اختلالات هاضمه به وجود می آید از قبیل دل درد، نفخ شکم، یبوستهای پی در پی و مزمن و بیماریهای گوارشی مصرف روغن ایران کانولا می تواند به عنوان بک ملین اثربخش، مفید واقع شود. این روغن به دلیل داشتن اسیدهای چرب غیر اشباع بالا می تواند به عنوان یک داروی گیاهی اثربخش برای انواع بیماریهای گوارشی توصیه گردد.
نقش روغن ایران کانولا در پیشگیری از سرطانهای شایع پروستات و سینه
روغن ایران کانولا سرشار از آنتی اکسیدانهای طبیعی و گیاهی بوده، پرویه تولید این روغن کاملاً طبیعی است و این محصول برخلاف روغن های خوراکی دیگر عاری از هرگونه ماده شیمیایی افزودنی می باشد، با این پروسه کلیه ترکیبات اصلی روغن حفظ شده و کوچکترین تغییری درترکیبات اصلی آن بوجود نمی آید.

نقش روغن ایران کانولا در زیبایی، شادابی و جوانی

روغن ایران کانولا سرشار از ویتامین E بوده که نسبت به سایر روغن ها مقدار آن چشمگیر می باشد (5/1 میلی گرم ویتامین در هز میلی لیتر روغن) که برای شادابی و طراوت پوست و جوانی هرچه بیشتر توصیه می گردد و به عنوان یک داروی مفید از افتادگی پوست و ریزش مو جلوگیری می کند و پیوسته زیبایی و نشاط را به مصرف کنندگان خود هدیه می کند.